Dobierzemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie

Czasem jedno spotkanie, jedna rozmowa, jedno pytanie z ust właściwej osoby może skrócić Twoją drogę do realizacji celów biznesowych o całe lata. Zrób teraz pierwszy krok i sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc.
Czytaj więcej

Metodyki z których korzystamy w naszej pracy to m.in.:

  • Toyota Kata
  • TWI
  • Motivational interviewing
  • Lean Management
  • Systems thinking
  • Kaizen

Jak rozpoczynamy współpracę?

Krok 1

Badanie potrzeb Klienta
Z Klientem (na spotkaniu lub zdalnie)

Krok 2

Przygotowanie propozycji podejścia
Wewnętrznie (zespół StratOps)

Krok 3

Omówienie propozycji i warunków współpracy
Z Klientem

Krok 4

W zależności od zidentyfikowanych potrzeb
Analiza efektywności działania
Wsparcie coachingowe
Szkolenie lub warsztaty
Projekt optymalizacyjny
Inne rozwiązania szyte na miarę*

Analiza efektywności działania

Czasem czujesz, że coś nie działa lub uważasz, że mogłoby działać lepiej, ale nie wiesz gdzie leży sedno problemu i od czego zacząć lub po prostu chcesz skonsultować swoje wątpliwości. Można to porównać do sytuacji gdy idziesz do lekarza z jakąś dolegliwością, a on nie przepisuje Ci od razu leku, ale zleca badania w celu postawienia trafnej diagnozy, która precyzyjnie wskaże przyczyny Twojej dolegliwości.
My w takich sytuacjach proponujemy analizę. Przyjrzymy się Twojej firmie, konkretnemu zespołowi lub wybranym procesom. Nasze spostrzeżenia, wnioski i rekomendacje zawrzemy w raporcie, który razem omówimy podczas warsztatu podsumowującego. Po takiej analizie wiesz gdzie leży problem i wiesz co konkretnie możesz dalej z nim zrobić.
Skontaktuj się z nami

Wsparcie coachingowe

Skupimy się na Tobie – osobie zarządzającej firmą. Wyznaczymy cele rozwojowe, wypracujemy wspierające je nawyki i będziemy wspólnie monitorować ich realizację.
Ta forma jest bardziej ustrukturyzowana niż konsultacje. W procesie coachingowym opieram się m.in. na metodyce Toyota Kata. Taki proces może mieć określoną ilość spotkań, ale często to stała współpraca. Jest tu więcej przestrzeni na pogłębianie tematów, związanych nie tylko z biznesem, ale i rozwojem osobistym.
Skontaktuj się z nami

Szkolenia

Przekażemy specjalistyczną wiedzę w prosty sposób, na poziomie zaawansowania dostosowanym do potrzeb Twojej firmy. Szkolenie pomaga zbudować wspólny język i ułatwia dalsze wdrożenia.
Podstawą zmiany jest świadomość. Szkolenia pomagają ją budować wśród wszystkich pracowników, nie tylko zarządu. W ten sposób wzmacnia się kulturę organizacyjną i pracownicy czują się doinformowani i bardziej zaangażowani w proces zmian.

Warsztaty

Wspólnie zidentyfikujemy problem, znajdziemy jego przyczyny źródłowe i wypracujemy rozwiązanie. My zapewniamy metodologię, facylitację i swoje doświadczenie, a merytoryczny wkład wnosi Twój zespół.
To praca w mniejszych grupach, gdzie z pomocą ćwiczeń i dyskusji, każdy jest zaangażowany. Choć zawsze wspieramy wskazówkami, mniej tu przekazywania wiedzy, a więcej wypracowywania konkretnych rozwiązań. W zależności od skali wyzwania może to być jednorazowy warsztat lub cykl spotkań.
Warsztat może być formą pogłębienia i wykorzystania wiedzy zdobytej podczas szkolenia lub sposobem na wspólne wypracowanie strategii, wizji i wartości firmowych, czy rozwiązania bieżących problemów.
Skontaktuj się z nami

Projekt optymalizacyjny

Twój problem lub wyzwanie może wymagać działań bardziej czasochłonnych niż szkolenie lub warsztat. Wtedy proponujemy działanie w formie projektu. Taki projekt będzie miał konkretny cel, ustalony czas trwania, budżet i przyniesie Ci określone efekty.
Projekt to urzeczywistnienie zaplanowanych zmian i pewność, że zostaną sprawnie wdrożone.

Dzięki wspólnie przeprowadzonemu projektowi unikniesz niepotrzebnych błędów i szybciej osiągniesz oczekiwane rezultaty.
Skontaktuj się z nami

Inne rozwiązania szyte na miarę*

Wesprzemy Cię w realizacji złożonych celów za pomocą dobranego do Twoich potrzeb zestawu usług.
Czasem to, co chcesz osiągnąć będzie wymagało długofalowych i szeroko zakrojonych działań – np. przeprowadzenia cyklu szkoleń, szeregu warsztatów i regularnego wsparcia we wdrożeniu. Wtedy odpowiedzią jest stała współpraca.
Skontaktuj się z nami

Zobacz efekty klientów współpracujących z nami

Chcesz od razu zapytać o szczegóły współpracy?

Zadaj dowolne pytanie. Możesz pytać o każdy szczegół.
Formularz kontaktowy - PL
Będziemy przetwarzać Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wojciech Suda. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
StratOps © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności
Strona stworzona przez Uxtivity
crossmenuchevron-downarrow-down