O nas

Dlaczego MY?

Doświadczenie
Sprawdzona metodyka
Praktyka 
(a nie tylko teoria)
Dobre relacje i zaufanie

Doświadczenie

Od kilkunastu lat pracujemy z firmami różnej wielkości i z różnych branż. Byliśmy tam, gdzie wielu osobom, związanym zawodowo tylko z jednym obszarem, nie udało się być. Umiemy dzięki temu przenosić rozwiązania, które sprawdziły w jednym obszarze na kolejne.
Skontaktuj się z nami

Sprawdzona metodyka

W biznesie margines na porażki jest bardzo mały. Zamiast “wyważać otwarte drzwi” z różną szansą na efekt, wolimy więc korzystać z wiedzy i doświadczenia innych – tych, którzy już odnieśli sukces i są ciągle “w grze”. Takim przepisem “jak to zrobić” jest właśnie lean management i kaizen – metodyki, które stosujemy.
Skontaktuj się z nami

Praktyka (a nie tylko teoria)

W dzisiejszych czasach trzeba ciągle aktualizować wiedzę. Ale sama wiedza to niestety za mało. To, z czego szkolimy i w czym doradzamy wdrażamy też na co dzień – zarówno u Klientów jak i swoich przedsięwzięciach. Z wieloma problemami, które niektórzy znają tylko z książek spotkaliśmy się w rzeczywistości. Wiele z nich pomagaliśmy rozwiązać.
Skontaktuj się z nami

Dobre relacje i zaufanie

Nie od dziś wiadomo, że w biznesie liczą się dobre relacje i zaufanie. Od początków naszej pracy zawodowej przyświecało nam to, byśmy mogli jak najlepiej pomóc naszemu Klientowi. Gdy sami staliśmy się zespołem przedsiębiorców stało się to dla nas jeszcze ważniejsze. Jeśli sami nie będziemy mogli pomóc w jakimś obszarze to polecimy Ci ekspertów, z którymi sami współpracujemy od wielu lat. Po to, aby Twój biznes rozwijał się tak, jak tego oczekujesz.
Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Wojciech Suda

Ekspert lean management i kaizen, Założyciel StratOps

Jestem przedsiębiorcą, ekspertem lean management i kaizen, trenerem biznesu i coachem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy na wszystkich szczeblach projektów doradczych: od analityka poprzez project manager’a do partnera wspierającego biznesy Klientów. Jestem absolwentem Prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz certyfikowanym praktykiem TRIZ (metoda wdrażania innowacyjnych rozwiązań), trenerem Extended DISC oraz praktykiem Toyota Kata.
Zawodowo prowadzę projekty strategiczne i operacyjne zwiększające efektywność firm w kilkudziesięciu różnych obszarach i branżach. Doradzam firmom polskim i zagranicznym – od mikroprzedsiębiorstw, poprzez firmy rodzinne, aż po korporacje notowane na liście Fortune 500. Pracowałem m.in. dla: Asseco, Cemex, FM Logistic, Generali, Hertz, Ikea, Lotos, PZU, Medicover, Nowy Styl Group, Sanofi, Stock.
Wspieram organizacje w budowaniu kultury ciągłego doskonalenia, wykorzystując m.in. metodykę lean management i filozofię kaizen. Doświadczenie zdobywałem w obszarach opracowywania i wdrażania strategii, tworzenia i modyfikowania struktur organizacyjnych, mapowania i optymalizacji procesów biznesowych, audytów efektywnościowych, zarządzania zmianą oraz benchmarkingu.
Jestem współzałożycielem firmy Kaizendo, twórcą Instytutu Efektywności Zarządzania, wspólnikiem w Pracowni Synergii, prelegentem Tato.net oraz aktywnie działam w organizacjach networkingowych dla przedsiębiorców.
Od wielu lat doskonalę również samego siebie biorąc udział w szkoleniach i programach na topowych uczelniach na świecie (m.in. HEC Paris, IESE, Wharton) i regularnie wdrażam zdobytą wiedzę do swojej praktyki.
Skontaktuj się z nami

Agata Cierkońska

Ekspert ds. Ciągłego Doskonalenia

Zawodowo zajmuję się doradztwem oraz optymalizacją działalności biznesowej i operacyjnej przedsiębiorstw. Posiadam ponad dwudziestoletni staż, podczas którego miałam okazję uczestniczyć, prowadzić oraz nadzorować projekty usprawniające w różnych działach korporacji, zarówno te trwające od kilku dni po te kilkanaście miesięcy.
Lean Management, Customer Experience, Agile czy Design Thinking nie są mi obce. Korzystam z różnych narzędzi i metody pracy z zakresu prowadzenia projektów, zarządzania zmianą i szczupłego zarządzania biznesem. Najważniejsze, żeby pozwały one osiągnąć założony cel. Analizuję, szkolę, wdrażam, koordynuję, prowadzę warsztaty, obserwuję procesy w miejscu ich realizacji, a wszystko po to, żeby znaleźć praktyczne i szybkie rozwiązania przede wszystkim służące ludziom i będące odpowiedzią na realne potrzeby firmy.
Praktyka pokazała mi, jak wiele usprawnień można wygenerować, jeśli tylko znajdziemy przestrzeń, by oderwać się od rutynowego działania, zainspirować się i pomyśleć o swojej pracy w nieszablonowy sposób. I właśnie to cenię najbardziej w realizowanych projektach – kreatywność, innowacyjność, wykraczanie poza utarte schematy. Lubię aktywną pracę z ludźmi, wspólne szukanie optymalnych rozwiązań i satysfakcję z osiągniętych rezultatów.
A po godzinach … cóż, nigdy się nie nudzę : ), spełniam się jako żona i mama nastolatka, fascynuje mnie przyroda i ta we własnym ogrodzie i ta w puszczy za płotem. Fotografuję, i maluję, kolekcjonuję piękne książki z nadzieją, że któregoś dnia przeczytam wszystko, co mam na swojej niekończącej się liście lektur. Ale zanim przyjdzie ten moment z przyjemnością rozpocznę nowe inicjatywy optymalizacyjne i będzie mi bardzo miło współpracować z Państwa firmą.
Skontaktuj się z nami

Krzysztof Jukowski

Ekspert w obszarze zakupów

Jestem absolwentem Wydziału Ekonomicznego UMCS w Lublinie. Od 2001r. pracuję zawodowo w przedsiębiorstwach produkcyjnych branży FMCG (Stella Pack, Żywiec Zdrój, Pepsi, MARS), paliw (PKN ORLEN), chemii (CIECH). Posiadam cenne, 21-letnie doświadczenie pracy, począwszy od specjalisty ds. zakupów, przez sourcing menedżera, menedżera działu zakupów po dyrektora zakupów w organizacjach o różnej kulturze organizacyjnej, świadomości biznesowej, skali działania i złożoności biznesu.
Realizowałem projekty zakupowe w środowisku międzynarodowym, w językach polskim, angielskim, rosyjskim.
Od 2017r. prowadzę własną firmę doradczą i wspieram przedsiębiorstwa w zarządzaniu zakupami, poszukiwaniu przewagi konkurencyjnej przez zakupy, budowaniu strategii zakupowej. Realizuję warsztaty i szkolenia dla kupców z zakresu zarządzania zakupami, negocjacji zakupowych, obrony przed manipulacją sprzedawców.
W ostatnich czterech latach realizowałem projekty doradcze, optymalizacyjne i szkoleniowe dla: Elitmind, KAR-TEK, WIPASZ, 4REF, STUDENT TRAVEL, PFR Nieruchomości, Lovea, L’Oreal, PKP, Bialcon, Cieleśnica, PIT-Radwar, Bauhaus, Wędlina z Lublina, Spiżarnia, HAP Armatura, LW Bogdanka, MS Poland, Stella Romania, Willisch, Habys, Auto Euro, Bakalland, Reno, LSS Społem, Cewar, Hagi, Kawiarz.
Skontaktuj się z nami

Mariusz Bober

Ekspert i mentor w obszarze zarządzania

Jestem ekonomistą (po warszawskiej SGH) i menadżerem z 30-letnim doświadczeniem, w tym ponad 20 lat w zarządzaniu na różnych szczeblach: od niższej kadry kierowniczej do zarządów firm dużych i bardzo dużych (m.in. spółki z Grupy KGHM Polska Miedź SA, Grupa Azoty SA), w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych.
Od kilku lat dzielę się doświadczeniami w zarządzaniu i wspomagam małe i średnie przedsiębiorstwa prywatne. Prowadzę zarówno szkolenia i warsztaty, jak też dłuższe projekty, w których zajmuję pozycję wewnątrz firmy w celu dostosowania systemu zarządzania i organizacji do etapu rozwoju, na jakim znajduje się firma. Szczególnie dotyczy to przedsiębiorstw, które zaczynały jako mikro firmy i dzięki talentom założyciela osiągnęły wielkość, przy której właściciel potrzebuje już profesjonalnego wsparcia, przede wszystkim w porządkowaniu procesów, delegowaniu kompetencji, komunikacji i współpracy między pracownikami, rachunku kosztów, zarządzania płynnością, na strategii i zarządzaniu zmianą skończywszy.
Cenię sobie i dlatego od zawsze pielęgnuję – pomimo zajmowania wysokich stanowisk – umiejętność pracy „własnymi rękami”. Potrafię opracować strategię, biznesplan, prognozę finansową, czy zaplanować i wdrożyć proces.
Moje cechy osobowościowe powodują, że mogę być nie tylko wykonawcą działań biznesowych, ale także doradcą i konsultantem. Lubię pomagać ludziom w dochodzeniu do własnych rozwiązań, jestem nastawiony na efekt działania i współpracy, a nie na osobisty splendor. Znajduje to swoje odbicie także w sposobie realizacji zadań: jestem zwolennikiem tezy, że na efekt składa się praca każdego członka zespołu, dlatego w każdym przedsięwzięciu staram się zbudować zespół, doskonalić go, budować relacje, itd. Co nie stoi w sprzeczności z tym, że nie mam problemu z eliminacją członków zespołu, którzy zespół osłabiają, gdyż „łańcuch jest tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo”. Moje zainteresowanie komunikacją w organizacji oraz psychologią zarządzania polepsza skuteczność działania.
Skontaktuj się z nami

Magdalena Banks

Ekspert w obszarze HR

Jestem doświadczonym HR Business Partnerem, współpracuję z firmami z Polski i ze świata. Diagnozuję potrzeby biznesu, by umiejętnie dopasować rozwiązania wspierające rozwój organizacji i jej pracowników. Łączę praktyczną wiedzę z obszaru HR z doświadczeniem i rozumieniem biznesu. Podczas prowadzonych przeze mnie konsultacji i szkoleń, wspólnie z klientami poszukuję możliwości usprawnień oraz ścieżek wdrożenia pozytywnych zmian w obszarze Human Resources, które równolegle wspierają realizację celów biznesowych organizacji.
Wierzę, że pięcioletni pobyt w UK, do dziś daje mi szerszy ogląd rzeczywistości. Od powrotu do Polski w 2010 roku, współpracowałam już z ponad 400 firmami, z różnych branż, głównie z sektora MŚP. Od 2014 roku, wraz ze wspólnikami prowadzę agencję zatrudnienia Tobea sp. z o.o. 8 lat funkcjonowania na rynku jako mały przedsiębiorca powoduje, że jeszcze lepiej rozumiem wyzwania z jakimi mierzą się moi klienci.
Specjalizuję się w rekrutacji, doradztwie HR i szkoleniach z zakresu: HR, komunikacji, zarządzania zwinnego oraz budowania relacji z klientem. Lubię wydobywać potencjał tkwiący w ludziach i zespołach. Chętnie korzystam z kreatywnych metod pracy, testuję drobne rozwiązania, które często są początkiem większych zmian.
Jestem pomysłodawczynią i organizatorką wielu konferencji, szkoleń i spotkań skierowanych do środowiska biznesowego, HR, trenerów, coachów, doradców oraz osób zajmujących się rozwojem osobistym. Współpracuję z wydawnictwami biznesowymi, jako redaktor i autorka artykułów. Jest członkiem Stowarzyszenia International Project Management Association Polska oraz Towarzystw Biznesowych S.A. Jestem także doktorantką Nauk o poznaniu i komunikacji społecznej na UMCS oraz absolwentką Prawa na UMCS.
Skontaktuj się z nami

Agnieszka Baranowska

Analityk biznesowy/Junior konsultant

Jestem absolwentką studiów na kierunku Finanse i Rachunkowość Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (praca dyplomowa licencjacka dot. rachunkowości organizacji pozarządowych). Aktualnie studiuję na kierunku Zarządzanie Finansami i Rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie pogłębiam wiedzę dot. zarządzania finansami i przygotowuję pracę magisterską z zakresu rachunkowości zarządczej.
Przez dwa lata pracy w biurze rachunkowym poznałam specyfikę różnych branż (m.in. budowlanej, handlowej, informatycznej, medycznej, szkoleniowej, hodowli zwierząt) współpracując z kilkudziesięcioma firmami z sektora MŚP. Następnie przez ponad rok wspierałam firmę IT, działającą w zakresie projektowania stron i sklepów internetowych, oraz fundację zajmującą się cyberbezpieczeństwem, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne zagadnienia (m.in. zadania administracyjne, sprawy z zakresu “twardego” HR, prowadzenie rachunkowości zarządczej, rozliczanie projektów dotacyjnych, organizacja warsztatów dla beneficjentów fundacji, itp.).
Od roku współpracuję ze StratOps jako analityk biznesowy i junior konsultant. Praca ta pomaga mi poszerzać swoje horyzonty oraz odkrywać ścieżkę zawodową, którą chcę dalej podążać.
Moje mocne strony to analiza i praca z danymi, proaktywność i samodzielność w działaniu, nastawienie na zrozumienie potrzeb Klienta i szukanie rozwiązań. Mam też bardzo dobre umiejętności organizacyjne.
Od ponad 10 lat działam czynnie w Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej (obecnie jestem hufcową VII Poznańskiego Hufca Harcerek oraz komendantką kursu dla przyszłych instruktorek i drużynowych).
Praca w konsultingu pozwala mi łączyć moje naturalne predyspozycje z obszarami interesującymi mnie zawodowo.
Wolny czas spędzam aktywnie w gronie rodziny oraz przyjaciół. Jestem fanką dobrej kawy i górskich wędrówek, a od niedawna tworzę również rękodzieło.
Skontaktuj się z nami

Branże dla których pracowaliśmy

 • Architektura
 • Budownictwo mieszkaniowe
 • Bankowość
 • Centra Usług Wspólnych (Shared Services Center)
 • Energetyka
 • Farmaceutyka
 • Logistyka
 • Serwis urządzeń
 • Turystyka
 • Usługi prawne
 • Opieka zdrowotna
 • Produkcja
  • Cementu
  • Kawy
  • Leków
  • Mebli
  • Obudów
  • Pasz
  • Pieców przemysłowych
  • Urządzeń przemysłowych
 • Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
 • Usługi IT

Statystyki

< 200 firm dla których pracowaliśmy
Ponad 500 przeprowadzonych projektów
Ponad 50.000 godzin pracy z Klientami
Ponad 1000 przeprowadzonych warsztatów, szkoleń i prelekcji

Wywiady z nami

Kaizen - Jak poprawić efektywność procesu w firmie o 30%? Wojtek Suda & Maciej Gnyszka

Jak sztuczna inteligencja zmieni nasze życie ? Wojtek Suda & Opal w kamerze

Lean management, czyli szczupłe zarządzanie. Wojciech Suda & Maciej Gnyszka

Optymalizacja pracy to oszczędność! Wojciech Suda & Maciej Gnyszka

StratOps © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności
Strona stworzona przez Uxtivity
crossmenuchevron-down