Dobierzemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie

Czasem jedno spotkanie, jedna rozmowa, jedno pytanie z ust właściwej osoby może skrócić Twoją drogę do realizacji celów biznesowych o całe lata.
Zrób teraz pierwszy krok i sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc.
Czytaj więcej

Konsultacje

Porozmawiamy o Twojej sytuacji i potrzebach biznesowych. Wspólnie przyjrzymy się Twoim problemom i wypracujemy rozwiązania najbardziej do nich dopasowane.
To najłatwiejszy pierwszy krok, żeby zacząć pracować nad rozwojem swoim i firmy. Często przedsiębiorca potrzebuje po prostu zderzyć swoje myśli i dylematy z kimś doświadczonym w biznesie i różnych branżach, kto może spojrzeć z zewnątrz i doradzić.
Skontaktuj się z nami

Coaching biznesowy 1:1

Skupimy się na Tobie – osobie zarządzającej firmą. Wyznaczymy cele rozwojowe, wypracujemy wspierające je nawyki i będziemy wspólnie monitorować ich realizację.
Ta forma jest bardziej ustrukturyzowana niż konsultacje. W procesie coachingowym opieram się m.in. na metodyce Toyota Kata. Taki proces może mieć określoną ilość spotkań, ale często to stała współpraca. Jest tu więcej przestrzeni na pogłębianie tematów, związanych nie tylko z biznesem, ale i rozwojem osobistym.
Skontaktuj się z nami

Szkolenia

Przekażemy specjalistyczną wiedzę w prosty sposób, na poziomie zaawansowania dostosowanym do potrzeb Twojej firmy. Szkolenie pomaga zbudować wspólny język i ułatwia dalsze wdrożenia.
Podstawą zmiany jest świadomość. Szkolenia pomagają ją budować wśród wszystkich pracowników, nie tylko zarządu. W ten sposób wzmacnia się kulturę organizacyjną i pracownicy czują się doinformowani i bardziej zaangażowani w proces zmian.
Skontaktuj się z nami

Warsztaty

Wspólnie zidentyfikujemy problem, znajdziemy jego przyczyny źródłowe i wypracujemy rozwiązanie. My zapewniamy metodologię, facylitację i swoje doświadczenie, a merytoryczny wkład wnosi Twój zespół.
To praca w mniejszych grupach, gdzie z pomocą ćwiczeń i dyskusji, każdy jest zaangażowany. Choć zawsze wspieramy wskazówkami, mniej tu przekazywania wiedzy, a więcej wypracowywania konkretnych rozwiązań. W zależności od skali wyzwania może to być jednorazowy warsztat lub cykl spotkań.
Warsztat może być formą pogłębienia i wykorzystania wiedzy zdobytej podczas szkolenia lub sposobem na wspólne wypracowanie strategii, wizji i wartości firmowych, czy rozwiązania bieżących problemów.
Skontaktuj się z nami

Wdrożenia

Pomożemy Ci urzeczywistnić zaplanowane zmiany i upewnimy się, że zostaną sprawnie wdrożone. Będziemy monitorować efekty działań i wspólnie monitorować wnioski.
Jeśli masz już gotowy plan, ale potrzebujesz wsparcia w jego wdrażaniu – dobrze trafiłeś. Wdrożenie i monitorowanie działań jest kluczowe, żeby osiągnąć zamierzone rezultaty. Dzięki współpracy z nami możesz uniknąć często powtarzanych błędów i szybciej pokonywać pojawiające się trudności.
Skontaktuj się z nami

Kompleksowa współpraca

Wesprzemy Cię w realizacji złożonych celów za pomocą dobranego do Twoich potrzeb zestawu usług.
Czasem to, co chcesz osiągnąć będzie wymagało długofalowych i szeroko zakrojonych działań – np. przeprowadzenia cyklu szkoleń, szeregu warsztatów i regularnego wsparcia we wdrożeniu. Wtedy odpowiedzią jest stała współpraca.
Skontaktuj się z nami

Zobacz efekty klientów współpracujących z nami

Chcesz od razu zapytać o szczegóły współpracy?

Zadaj dowolne pytanie. Możesz pytać o każdy szczegół.
Formularz kontaktowy - PL
Będziemy przetwarzać Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wojciech Suda. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
StratOps © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności
Strona stworzona przez Uxtivity
crossmenuchevron-downarrow-down