Kluczowy element każdej firmy, która rokrocznie chce powiększać biznes

Ten fundament to strategia firmy. Pomoże Ci ona w szybszym tempie doprowadzić firmę tam gdzie planujesz. Powiedzmy też sobie wprost... strategia nie sprawi, że Twój biznes przestanie mieć wyzwania.
Ale sprawi, że Ty i Twoi pracownicy będziecie wiedzieć, gdzie i jakich rozwiązań szukać, i jakie działania podejmować, by każda inwestycja zwracała się szybko i wielokrotnie, a firma stała na mocnym gruncie.

Czy strategie są tylko dla wielkich korporacji?

Niestety wielu właścicieli firm nadal czuje, że to jeszcze nie czas na tworzenie strategii, tłumacząc to tym, że są “za mali”. Fakt, kiedyś słowo “strategia” nie wychodziło poza mury wielkich, międzynarodowych korporacji. Jednak dziś widząc, jak dzięki strategii wiele mniejszych firm zyskuje więcej niż im się wydawało, trudno trzymać się wciąż tego myślenia.
Inni przedsiębiorcy z kolei nie mówią tego wprost, ale czują, że ich firmy muszą dojrzeć do decyzji o stworzeniu strategii... Jeżeli trapi Cię podobny dylemat, to odpowiedz sobie sam, czy inwestycja w jeden dokument, który przez kolejne lata może dać Ci niewyobrażalne wcześniej tempo rozwoju biznesu, nie jest przejawem najwyższej biznesowej dojrzałości?

Wiele firm ma świetne misje. Realizuje ważne wartości.

Niestety często sama pasja nie wystarcza. I z naszego doświadczenia to właśnie przemyślana i dobrze wdrożona strategia jest brakującym ogniwem pomiędzy wartościami, a efektem biznesowym do którego zmierza cała firma.

Dlaczego MY?

Po raz pierwszy zebraliśmy w jedno miejsce całe nasze doświadczenie o budowaniu strategii, które wynieśliśmy z wielu współprac z klientami z różnych branż i firm.
Są to przedsiębiorcy, którzy myślenie w kategoriach inwestycji i zysków mają głęboko w swoim DNA. Dlatego najczęściej czas działania swoich firm dzielą na ten przed stworzeniem strategii i po. Do tych czasów przed coraz rzadziej chcą wracać.

Dlaczego TERAZ?

Jeszcze mało firm w Polsce dostrzega prawdziwy potencjał posiadania strategii. Bo mało firm ją dobrze rozumie i widzi w tym okazję. Pozostałe, dzięki strategii dochodzą tam, gdzie ich konkurencja dopiero planuje dojść. Pytanie, które miejsce w Twojej branży Cię zadowala? Pierwsze? Drugie? Każde z nich ma swoje plusy, pytanie, które większe?
Jeśli chcesz porozmawiać niezobowiązująco o wyzwaniu, które przed Tobą stoi i poznać koszty przygotowania strategii, napisz do nas, wypełniając poniższy formularz.

Zobacz efekty klientów współpracujących z nami

Chcesz od razu zapytać o szczegóły współpracy?

Zadaj dowolne pytanie. Możesz pytać o każdy szczegół.
Formularz kontaktowy - PL
Będziemy przetwarzać Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wojciech Suda. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
StratOps © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności
Strona stworzona przez Uxtivity
crossmenuchevron-downarrow-down