Zmiana, którą przeprowadzasz w firmie nie przebiega tak szybko i sprawnie jak powinna?

Uruchomiłeś projekt, za który odpowiadasz, ale efekty znacznie odbiegają od początkowych ustaleń? A może przed Tobą projekt, który wiesz, że spotka się z oporem pracowników, więc już potrzebujesz sposobu, jak zmniejszyć opór ludzi objętych zmianą i dowieźć projekt w terminie?

Co zrobić, by pracownicy nie buntowali się wobec zmian i nie wracali do starych zachowań?

Bez względu na to, czy będzie to zmiana systemu IT, wdrożenie nowych produktów, restrukturyzacja firmy czy zmiany w strukturze organizacyjnej, napotkasz opór poszczególnych ludzi, jak i całych zespołów.
Czasem nawet jedno "NIE", może zblokować Twoją firmę i przedłużyć proces zmian, obciążając Cię nieplanowanymi kosztami, które pójdą w wielocyfrowe sumy.

Kiedy dojrzałe firmy wdrażają projekt, który napotyka opór, oto co robią...

Nie musisz wywracać firmy do góry nogami, by pracownicy dostosowali się do zmian, sprawnie je przyjęli, a nawet sami stali się naturalnymi liderami zmian. Bez względu na to, czy już napotkałeś szereg utrudnień, czy są przed Tobą, pomożemy Ci je usunąć skupiając się na najważniejszych elementach zarządzania zmianą. Współpracowaliśmy z firmami z wielu branż, dlatego tak dobrze rozumiemy specyfikę zmian i oporu jaki rodzą.

Jak Ci w tym pomożemy?

Żeby zmiana wydarzyła się dopasujemy rozwiązanie pod Twoje potrzeby. Czasem będzie to pomoc na stałe. Innym razem jednorazowe szkolenie lub warsztat. Dlatego tak ważna jest rozmowa, by ustalić co będzie właściwe i da Ci zamierzone rezultaty.
W efekcie zamiast walczyć z pracownikami zaczniesz ich mądrze angażować w zmiany. To nie znaczy, że wejdą oni od razu w nowe role, ale widzenie sensu i wartości zmian na pewno im w tym pomoże. Przestają myśleć utartymi schematami, bo widzą sens i wartość w zmianie.

Co dzięki temu zyskasz?

Skrócisz czas wprowadzania zmian
Zmniejszysz opór ludzi objętych zmianą
“Dowieziesz” zakładane efekty danego projektu/zmiany
Pomożesz pracownikom bardziej świadomie i szybciej wchodzić w zmiany

Z kim współpracowaliśmy

Żeby zmiana wydarzyła się dopasujemy rozwiązanie pod Twoje potrzeby. Czasem będzie to pomoc na stałe. Innym razem jednorazowe szkolenie lub warsztat. Dlatego tak ważna jest rozmowa, by ustalić co będzie właściwe i da Ci zamierzone rezultaty.
W efekcie zamiast walczyć z pracownikami zaczniesz ich mądrze angażować w zmiany. To nie znaczy, że wejdą oni od razu w nowe role, ale widzenie sensu i wartości zmian na pewno im w tym pomoże. Przestają myśleć utartymi schematami, bo widzą sens i wartość w zmianie.

Kiedy warto nad tym pracować?

  • Uruchomienie dużego projektu, którego realizacja w odpowiednim terminie jest kluczowa.
  • Liczne zmiany różnego rodzaju (finansowe, organizacyjne, ludzkie) planowane
    w najbliższym czasie w firmie.
  • “Zderzenie się” z sytuacją dużego oporu ludzi we wcześniejszych zmianach w firmie.
  • Brak wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania zmianą lub niewystarczający ich poziom.

Chcesz od razu porozmawiać o tym jak możemy Cię wesprzeć w zmianach?

Napisz do nas. Umówimy się na rozmowę w wygodnym dla Ciebie terminie.
Formularz kontaktowy - PL
Będziemy przetwarzać Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wojciech Suda. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
StratOps © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności
Strona stworzona przez Uxtivity
crossmenuchevron-downarrow-downcheckmark-circle